2011 yılında yenilenebilir enerji sektöründe faaliyete başlayan İnosolar Led Aydınlatma ve Solar Enerji Sistemleri, Arzu Ersoy, İsmet Ersoy ve Ogeday Baltacıoğlu ortaklığıyla kurulmuştur.

Kurucularının farklı sektörlerde edindikleri deneyimlerini uzman ve dinamik ekipleriyle birleştirmesiyle alanda 42 yıllık tecrübesi olan Alman Wagner Solar ve panel partneri olarak da Solar World ile güç birliği yapmaktadır. Faaliyette bulunduğu tüm coğrafyalarda ucuz, temiz, sürdürülebilir güneş enerjisi kullanımının yaygınlaşması amacıyla, yenilenebilir enerji sektörünün güvenilir ve güçlü lideri olarak konumlanmak vizyonuyla çalışmalarını sürdüren İnosolar kısa zamanda enerji sektöründe faaliyet gösteren güçlü firmaların arasında yerini almıştır.

Kurulduğu günden itibaren “Yenilenebilir enerji sektöründe, inovasyon odaklı, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleriyle saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini arttırarak sürdürmek” misyonuyla hareket eden kuruluş 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılından itibaren inovatif yaklaşımını eğitim sektörüne de taşıma kararı almıştır.

Ogeday Baltacıoğlu

Yönetim Kurulu

Arzu Ersoy

Yönetim Kurulu

İsmet Ersoy

Yönetim Kurulu

TOP